PROVÁDÍME


» Návrhy barevného řešení a vizualizace interiérů a exteriérů zpracované grafikem
» Profesionální míchání barev a omítek
» Prodej moderních designových tapet

  Malířské práce:

» Malířské práce provádíme v nejrůznějších technikách - od obyčejných klihových    maleb či disperzních maleb, až po špičkové kolorovací systémy akrylátových,    silikátových, vápenných a silikonových maleb v kombinaci s nejrůznějšími    moderními a starodávnými technikami, luxusními tapetami, či štukovou    výzdobou.

  Dekorační práce:

» Instalace vliesových, vinylových, skelných a papírových tapet. Designové kolekce    tapet Ulf Moritz a Luigi Colani. Montáž ozdobných lišt a říms.
» Benátský štuk - tj. materiál vysoké úrovni dekorace stěn, nádherný hladký    povrch v různých odstínech a v různém stupni lesku, dokonalý povrch mramoru. V    kombinaci se štukovými ozdobami a lištami patří mezi nejluxusnější dekorační    materiály.
» Starobylé patiny a moderní úpravy stěn - tj. různé techniky starých mistrů až po    moderní fantazie a kombinace. Vymývané povrchy, plastické a strukturální    povrchy, travertino, imitace rzi, mědi, vzhled kamene.
» Japonská bavlna UM WALL - tj. materiál určený na dekoraci stěn v interiéru a    nejčastěji kombinován se štukovým orámováním, jako jsou například obrazce nad    sedací soupravou. Materiál je vhodný do reprezentativních prostor.
» Strukturované nástřiky (plastické omítky) - různé hrubosti a verze umožňují    vytvořit z nevzhledných a poničených stěn souměrný a jednotný povrch. Tato    technika a materiál jsou vhodné také na povrchové opravy fasád, které nejsou    kvalitně zapucovány.
» Šlechtěné fasádní a vnitřní omítky - různé povrchové verze, například drásané,    hlazené, proškrabávané, stříkané. Určeno pro povrchové úpravy domů, chodeb,    schodišť a různých reprezentativních prostor.
» Mramorové omítky (drcený mramor) - tj. hmota určená na podrovnávky domů,    sokly a stěny, které jsou vysoce namáhány, velký výběr odstínů.
» Hladké stěrky - tj. hmota určená pro úpravy stěn a všude tam, kde má být krásný    dokonale hladký povrch.

  Natěračské a omítkářské práce:

» Čištění, opravy a nátěry fasád.
» Hydrofobní nátěry a konzervace fasád.
» Prevence a odstraňování grafitti.
» Kámen - odstraňování plísní, řas a starých nátěrů.
» Protiplísňové, antinikotinové a protipožární nátěry.
» Čištění a povrchové úpravy konstrukcí a střech.
» Broušení a lakování parket, nátěry podlah.
» Fládrování - imitace dřeva.
» Kompletní rekonstrukce dřevěných oken a dveří (kování, sklo, dřevo).
» Hladké sádrové omítky.
» Hrubé i fajnové zrnité omítky.
» Bandážování trhlin, natažení perlinky.
» Strojní nanášení strukturálních hmot.
» Strojní aplikace, vysokotlaké nanášení nátěrových hmot, stěrek, bitumenů a    hydrofobních materiálů.

  Štukatérské práce:

» Čištění fasád, interiérů a zhotovení chybějících a poničených prvků.
» Realizace štukové výzdoby a fasádních prvků - lišty, římsy, rosety, balustrády,    konzole, pilastry, sloupy, okenní a dveřní šambrány,...   

 Sádrokartonářské práce:

» Tepelné izolace, půdní vestavby, příčky, stropní podhledy a světla, minerální    podhledy, atypické interierové úpravy - světelné rampy, barové pulty, police,    klenby,...
Copyright © 2019 Malířství Šipoš. Designed by Roman Šipoš