Omítkářské práce

» Kompletní zdění a omítky (cementové, vápenocementové, vápenné, sádrové).
» Sanační omítky (jednovrstvé, vícevrstvé), se používájí ke zvýšení prodyšnosti    zděných konstrukcí a tím umožňují účinně odvádět vlhkost ze zdiva. Při vysoké    míře zasolení zdiva se jako podklad pro sanační omítky používá hydrofobizér a    rozdělovač vody, které zamezují prostupu solí ze zdiva do ještě nevyzrálé    vrstvy omítky. Sanační omítky se zpravidla aplikují až po provedení    dodatečných hydroizolací, které zamezení dotaci vzlínající vlhkosti do zdiva.
» Tepelně-izolační omítky zvyšují tepelný odpor konstrukce a zamezují vzniku    tepelných mostů a s tím spojené tvorbě kondenzační vlhkosti na povrchu    vnitřních konstrukcí. S výhodou se tepelně-izolační omítky používají na zděné    konstrukce ve styku s podlahou, v koutech místností a v okolí okenních a    dveřních otvorů, kde se tepelné mosty vyskytují nejčastěji.
» Hladké sádrové stěrky omítek.
» Hrubé i fajnové zrnité omítky.
» Bandážování trhlin, natažení perlinky.
» Strojní nanášení strukturálních hmot.
» Strojní aplikace, vysokotlaké nanášení nátěrových hmot, stěrek, bitumenů a    hydrofobních materiálů.Copyright © 2019 Malířství Šipoš. Designed by Roman Šipoš