Dekorační techniky

» Instalace vliesových, vinylových, skelných a papírových tapet. Designové    kolekce tapet Ulf Moritz a Luigi Colani. Montáž ozdobných lišt a říms.
» Benátský štuk - tj. materiál vysoké úrovni dekorace stěn, nádherný hladký    povrch v různých odstínech a v různém stupni lesku, dokonalý povrch    mramoru. V kombinaci se štukovými ozdobami a lištami patří mezi    nejluxusnější dekorační materiály.
» Starobylé patiny a moderní úpravy stěn - tj. různé techniky starých mistrů    až po moderní fantazie a kombinace. Vymývané povrchy, plastické a    strukturální povrchy, travertino, imitace rzi, mědi, vzhled kamene.
» Japonská bavlna UM WALL - tj. materiál určený na dekoraci stěn v interiéru    a nejčastěji kombinován se štukovým orámováním, jako jsou například    obrazce nad sedací soupravou. Materiál je vhodný do reprezentativních    prostor.
» Strukturované nástřiky (plastické omítky) - různé hrubosti a verze umožňují    vytvořit z nevzhledných a poničených stěn souměrný a jednotný povrch.    Tato technika a materiál jsou vhodné také na povrchové opravy fasád, které    nejsou kvalitně zapucovány.
» Šlechtěné fasádní a vnitřní omítky - různé povrchové verze, například    drásané, hlazené, proškrabávané, stříkané. Určeno pro povrchové úpravy    domů, chodeb, schodišť a různých reprezentativních prostor.
» Mramorové omítky (drcený mramor) - tj. hmota určená na podrovnávky    domů, sokly a stěny, které jsou vysoce namáhány, velký výběr odstínů.
» Hladké stěrky - tj. hmota určená pro úpravy stěn a všude tam, kde má být    krásný dokonale hladký povrch.


Copyright © 2019 Malířství Šipoš. Designed by Roman Šipoš